Bize ulaşın

+(86)592-5853819
Türkçe
banner
Bize Ulaşın

Bir mesaj göndermek

eğer ürünleri ilgilendi ve daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, burada bir mesaj bırakın lütfen, biz en kısa sürede biz olarak size cevap verecektir.
Bize Ulaşın

Sinoway Industrial co., ltd.
adres: 16/F, Huicheng Comm, Complex, No839 XiaHe Rd, Xiamen, China

Merkez ofis:
tel: + 86-592-5853819; + 86-592-5881073
faks: + 86-592-5854960

merkez ofis iletişim

ceo: Mr.Xie (sıcak ürünler ve özel geliştirme için)
eposta:xie@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5853819

satış müdürü: Ms. Shirley Shi(ara ürünler için)
eposta:shi@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5881073

satış müdürü: Ms. Serein Yan (polipeptitler / bitkisel özler ve kozmetikler için)
eposta:serein@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5887162

satış müdürü: Ms. Penny Pan (api & amp; özel imalat için)
eposta:pan@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5881081

prçıkarma yöneticisi:Ms. Annette Wang

eposta:wxh@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5881087

bölge satış müdürü: Ms. Lvky Lv (prostaglandin ve hormon için)
eposta:lv@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5887165

bölge satış müdürü: Ms. Denise Lai (aniti-kanser ve sağlık ürünleri için)
eposta:denise@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5887167

bölge satış müdürü: Ms.Susie Yan (diyabet için)
eposta:susie@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5887172

bölge satış müdürü: Mr. Duncan Deng (antivirüs ürünleri için)
eposta:deng@china-sinoway.com
tel: 0086-592-5881079

kaynak direktörü: Mr. Wei
tel: 0086-592-5854962
eposta:wei@china-sinoway.com

lojistik yöneticisi: Ms. Lisa Chen
tel: 0086-592-5852953
eposta:chen@china-sinoway.com

chengdu şube şefi temsilcisi: Ms Disa Wang
tel: +86 18008040136
faks +86 28 83509156
E-posta .:disa.wang@vip.163.com;
sosyal ağlar
Bir mesaj göndermek
Bir mesaj göndermek
eğer ürünleri ilgilendi ve daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, burada bir mesaj bırakın lütfen, biz en kısa sürede biz olarak size cevap verecektir.

Ana sayfa

Ürünler

hakkında

İletişim