Sinoway Industrial Co., Ltd.

Temas Temas

Sinoway Industrial Co, Ltd
Adres: 16 / F, Huicheng Comm, Kompleks, No839 XiaHe Rd, Xiamen, Çin

Merkez ofis:
Tel: + 86-592-5853819; + 86-592-5881073
Faks: + 86-592-5854960

Genel Müdürlük

CEO: Mr.Xie (Sıcak öğeler ve Özel Gelişim için)
Email: xie@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5853819

Satış Direktörü: Bayan Shirley Shi (ara ürünler ve API için)
Email: shi@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881073

Satış Müdürü: Bayan Serein Yan (polipeptitler / bitkisel özler ve kozmetikler için)
Email: serein@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887162

Satış Müdürü: Ms. Penny Pan (API ve Özel imalat için)
Email: pan@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881081

Yöneticisi Oject Pr: Bayan   Annette Wang (Teknik Destek)

Email: wxh@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881087

Bölge Satış Müdürü: Ms.LvkyLv (Prostaglandin & Hormone için)
Email: lv@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887165

Bölge Satış Müdürü: Bayan Denise Lai (aniti-kanser ve sağlık ürünleri için)
Email: denise@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887167

Bölge Satış Müdürü: Ms.Susie Yan (diyabet için)
Email: susie@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5887172

Bölge Satış Müdürü: Bay Duncan Deng (anti-virüs ürünleri için)
Email: deng@china-sinoway.com
Tel: 0086-592-5881079

Kaynak Direktörü: Bay Wei
Tel: 0086-592-5854962
Email: wei@china-sinoway.com

Lojistik Müdürü: Bayan Lisa Chen
Tel: 0086-592-5852953
Email: chen@china-sinoway.com

Chengdu Şube Şef Temsilcisi: Bayan Disa Wang
Tel: +86 18008040136
Faks +86 28 83509156
E-posta adresi: disa.wang@china-sinoway.com ; disa.wang@vip.163.com
Mesaj bırakın Bize E-posta

24 saat içinde sizinle iletişim kuracağız.

  • TEL:+ 86-0592-5854962
  • FAX:+ 86-0592-5854960
  • EMAIL: xie@china-sinoway.com
  • ADDRESS:Kat 16, Huicheng İş Merkezi, No. 839, Xiahe Rd., Siming Dist. Xiamen, Fujian, Çin
//